Jump to content
Кочевник

Вода в багажніку/під обшивкою задньої дверки

Recommended Posts

Ще взимку помітив, що з замка задньої дверки(кришка багажніку) капає вода. Сильно не переймався. Однак зараз поїздив в зливу із увімкненим заднім дворником. І з під обшивки почало вже лити.

Пошуки проблеми в інтернетах вказували на 2 проблеми. Причому вони стосувалися таких видів кузову 3 покоління Megane - універсал, хетчбек, ну й купе.

1. Погане ущільненя додаткового ліхтаря стопа. Зазвичай засиліконювання цього ліхтаря, судячі з описів ні до чого не призводило.

2. Протікання ущільнюючої прокладки приводу заднього склоочисника. Про яку мало хто згадує, однак заміна її зазвичай вирішувала проблему.

Маленький аналіз, вода тече лише в нижній частині, карта обшивка дверки зверху суха. Придивився на прокладку, вони трохи деформувалася, неплотно прилягає до скла. Діагноз: Заміна прокладки приводу заднього склоочисника 8200001918.

Пошук і купівля прокладки - окрема епопея. В результаті куплена з Польщі за 30 PLN + за 6.99 PLN і 110 грн доїхала в Київ.

Отже, теоретична підкотовка включала вивчення процесу і перегляд відео.

Найгірший варіант - заміна зсердини із зніманням обшивки, висверлюванням кріплення моторчику приводу склоочисника. Відхилено.

Найлегший - заміна ззовні, після зняття каркасу склоочисника.

Попередньо переглянено трилер із зніманням склоочисника, який прикипів за допомогою саморобних зйомників.

 

Отже, в мене процес відбувався надзвичайно легко. Гайка відкрутилася без проблем. Сам склоочисник знімався зажимним ключем, потягнувши його за корпус вертикально вверх.

photo_2023-08-06_07-10-35.jpg.c854c04eb8aaeaa48e63e5f584f6401b.jpg

Після зняття склоочисника, потрібно було витягнути саму прокладку. Читав,що в декого викиналю проблеми. В мене проблем не виникло. Плоскогубцями взявся за край прокладки і потягнув її вертикально вздовж осі моторчика. Вийшла без проблем.

Порівнянн прокладок. Зліва нова. Справа стара, судячі з кольору їржі, видно, що саме вона протікала.

photo_2023-08-06_07-15-04.jpg.debdee74a01dbf1518f5475df5e2d8ba.jpg

Скло навколо місця встановлення прокладки вимив омивайкою. Дав просохнути. І встановив нову прокладку. Найскладніше було її акуратно заправити, щоби не побити скло. Один край зайшов в отвір легко, а з другим мусив побавитися. Для цього використовував зігнутий пінцет.

photo_2023-08-06_07-18-17.thumb.jpg.814628469c83f3d1d0e25d91ce1052ee.jpg

Акратно проштовхнув всі краї прокладки в отвір, проконтролював, щоби вона щільно прилягала до скла і розправилася. Пів справи зроблено.

Щоби надалі було нескладно знімати склоочисник, змастив міце його посадки на вісь і різьбу мідною змазою і закріпив його.

Нова прокладка щільно прилягла до скла, протікання на тестовій експлуатації не виявлено.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×
×
  • Create New...