Jump to content
sergej-reno

На Каджарах стоїть електричний підігрів салону?

Recommended Posts

Цікавить питання на Каджарах стоїть електричний підігрів салону? В комплектації по віну конкретно ні чого не вказано. . А при детальній розбірці по віну, електричний підігрів прописується. Вказуеться його оригінальний номер. Дигун дизельний прогрівається довго, от питання як на рахунок температури в салоні. 1.5, К9К649, коробка робот, 2018р.

Link to comment
Share on other sites

Есть доп подогрев салона или нет сильно зависит от климатической зоны для которой конкретный экземпляр выпускался.

Link to comment
Share on other sites

Можливо. Син брав Сценік 3, 2006р.в., пригнаний з Італії, там клімат помірно-теплий, стоїть погружний електричний нагрівач двигуна (тени в системі охолодження) та електропідігрів салону. А Сценік 4 для Франції без погружного підігріву, про електропідігрів салону не вказано. Напевно все таки залежить від комплектації. Просто цікаво. Проїхав на дизельному фольцику, то за 8км до дому почав лиш трішки прогрівати салон. Був Мицик Аут то вже за пару км починав гріти, до дому вже було тепло в салоні. Цікаво як буде нагріватись Каджар.

Link to comment
Share on other sites

Так вони мають різну комплектацію. У мене з сусідом були однакові Мегани дизельні, але у нього не було сухих тенів, а у мене були. Фольци взагалі мають проблему з прогрівом і теплом у салоні. Я одну зиму проїздив на Фабії, більше не хочу. 

Link to comment
Share on other sites

І все таки в когось є елктричний підігрівач салону?

Link to comment
Share on other sites

Ура! Сайт запрацював! Тепер я з Вами на однакових колісницях. Дочикався своє авто Коджар, синього кольору, комплектація Графіт. На рахунок електричного підігрівача салону. Так він є і працює. Дуже класно та швидко обігріває вітрове скло. На рахунок обагріву салону ні чого не скажу. Морозів сильних вже не має та і авто сильно не експлуатую. Поки не зареєстрував. Отримав 24 лютого. А 24 лютого самі знаєте, що в Україні. Розмитнити та сертифікувати встигли 23 лютого. Сподіваюсь, що з неділі запрацює сервіс і все зроблю. Оливу в двигуні та роботі замінив, далі покаже час та події. Поки так. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×
×
  • Create New...