Jump to content

Recommended Posts

Чи реально знайти гарні килимки з тканини в салон?

Щось за якістю, подібною до оригіналу. Бо оригінали або космчних грошей коштують, або відсутні в продожі дешевші варіанти. Щоби килимки защіплювалися як оригінальні.

Власний досвід вітається.

Не всім підійде, але я так робив. Заїжджав у магазин коврів, доріжок і тд. У них повно відрізків, кусків. Вибирав куски з підкладкою, по кольору, у машині підрізав до потрібного розміру і форми, потім знову у магазин, вони або ниткою потрібного кольору, або спец матеріалом по периметру гарно обшивають і вуаля.   

Непоганий варіант, але "внутрішня" сторона оригінальних килимків зроблена з вологонепроникного покриття. В офісних килимах такого немає.

Ева коврики гугл в помощь.

• Like 1

Я как то заказал их на Ланос, прошлой осенью. Пришли. Какие то твердые что ли. Доставать- ставить не удобно показалось. Отказался. Ещё и перемычка между задними ковриками маленькая-жлобская.  

Це гарна ідея. Вони можуть зробити і один килимок.

Що до килимків, раджу не класти килимки з тканини -на носі зима. Вся вода буде всмоктуватись в килим автомобіля, далі він начне тхнути й завоняється. Раджу покласти так звані ево килимки. Вони дуже добре ледать, легкі, практичні, не їзять, та вся волога буде зберігатись в сотах. Легко прибираються, та дуже гармонічно виглядають. Це з моєї практики

• Like 1

За 2 роки користування оригінальними килимками жодної названої проблеми не відчув.

• Haha 1
В 12.09.2021 в 12:09, Кочевник сказал:

За 2 роки користування оригінальними килимками жодної названої проблеми не відчув.

А ви точно їздите на автомобілі? Бо в мене навпаки.! Да і не одним авто володію - взимку потрібно забути за тканину.

3 години тому, VseSto сказав:

А ви точно їздите на автомобілі? Бо в мене навпаки.! Да і не одним авто володію - взимку потрібно забути за тканину.

Ні, неточно. Я спитаю завтра в сусідів, на чому я їжжу.

17 часов назад, Кочевник сказал:

Ні, неточно. Я спитаю завтра в сусідів, на чому я їжжу.

Питання було іншого характеру. Я маю на увазі ви взагалі їздите на своємуу авто, може він у вас просто стоїть, того вони і чисті. Та і ви все буквально сприйняли. Річ йде про зиму та експлуатацію таких коврів взимку. В літку може й вони будуть ходити, але не зимою.

Їзжу взимку. Інтенсивність різна. Буває тільки на вихідних. А буває так, що 2 тижні подорожей.

На оригинальні килику ніколи нарікань не було. Окрім того, що протер килимок під пятою зчеплення.