Jump to content
Nox

В МЗС розробили інтерактивну карту для українських мандрівників

Recommended Posts

На карті можна знайти актуальну інформацію про те, кому заборонений в’їзд або транзит, контакти українського посольства, особливості перебування в тій чи іншій країні.

Для українців розробили інтерактивну карту, де можна перевірити актуальний режим в’їзду до різних країн світу чи транзиту ними. Підготувало цю карту Міністерство закордонних справ України.

«Наближається пора відпусток і подорожей. Багато хто вже запланував відпочинок за кордоном. Проте пандемія COVID-19 все ще вносить суттєві корективи у звичний процес. Саме для того, щоб громадяни України завжди могли перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту у будь-якій країні світу, Міністерство закордонних справ України/MFA of Ukraine розробило інтерактивну карту», – написали на сторінці Facebook Офісу віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

Так, на карті можна буде вибрати країну, куди планується подорож, і, натиснувши на неї, отримати дані про заборону або дозвіл тимчасового в’їзду чи транзиту. Також там є контакти українського посольства та особливості, які діють в цій країні. Наприклад, у Болгарії діє обов’язкове носіння масок у приміщеннях та відкритих громадських місцях, де є велика скупченість людей; у Франції запроваджена комендантська година з 9 вечора і до 6 ранку; у Греції ресторани та кафе будуть працювати тільки на вулиці, а в магазини можна заходити по одному.

Також на сайті карти можна вибрати «Режим в’їзду для громадян України». Тоді країни будуть підсвіченими різними кольорами, де «зелений» означає, що в’їзд дозволений всім, «жовтий» – із посвідками та «червоний» – заборонений.

Дані карти регулярно оновлюються та доповнюються. Вона доступна за посиланням TripAdvisor.mfa.gov.ua/map.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×
×
  • Create New...