Перейти до публікації

Рекомендовані повідомлення

так. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы сами заправляете или как? минимальная температура зависит от температуры наружного воздуха, по нормальному считать разницу между наружной температурой и на выходе из средних дефлекторов на 2-й или 3й скорости вентилятора при рециркуляции

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив зробити обслуговування кондера.  Купив два флакони засобу для чистки. Написано вдути піну і 10хв попрацювати двигуну на холостому ходу з вімкненою на повну потужність системою вентиляції. Тобто сам холодильник не вмикати, а тільки вентиляцію. Після першого балону появився трішки запах. До цього не було. Вирішив ще один балон задути. Стало краще. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!

Маємо Рено меган 3, 1,6 бенз.

Не працював клімат.

Поїхав заправив- не помогло. Зробили діагностику комп'ютерну + перевірили що на компресор приходить живлення. Поставили діагноз: компресор або його клапан.

Компресор Денсо з прямим приводом муфти.

Маю сумніви. 

При включенні клімату працює вентилятор на високій швидкості, трубки фреону під капотом не холодні.

Напруга на датчику тиску фреона 1,16v

Тиск в системі 6 бар.

Screenshot_20230821-101815_MUCAR.jpg

Змінено користувачем Wladimir
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну якщо труби не холодні значит компресор не ганяє хладогент тобто мастер прав або клапана або компрессор. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21.08.2023 в 18:49, Wladimir сказав:

Всім привіт!

Маємо Рено меган 3, 1,6 бенз.

Не працював клімат.

Поїхав заправив- не помогло. Зробили діагностику комп'ютерну + перевірили що на компресор приходить живлення. Поставили діагноз: компресор або його клапан.

Компресор Денсо з прямим приводом муфти.

Маю сумніви. 

При включенні клімату працює вентилятор на високій швидкості, трубки фреону під капотом не холодні.

Напруга на датчику тиску фреона 1,16v

Тиск в системі 6 бар.

 

але муфта включається? крутить компресор? і що значить "живлення приходить"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nazariy сказал:

але муфта включається? крутить компресор? і що значить "живлення приходить"?

Компресор прямого приводу, тобто муфта постійно крутиться.

Перевіряв, компресор крутиться.

Електрик зняв розьем на компресорі і перевірив- напруга приходить після включення клімату.

Завтра планую ще Піреном перевірити 1шу швидкість вентилятора.

 

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що знайшли в чому справа була?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Abus сказал:

Ну що знайшли в чому справа була?

Знімав- перевіряв датчик 1ї швидкості вентилятора. Опір дзвониться, все ок.

Думаю все ж таки прийдеться компресор міняти, але то вже в наступному році....20230823_193254.thumb.jpg.8709b2c5fd2d96d6b64a0eebf241ff7d.jpg20230823_193249.thumb.jpg.0c729dcea12089514c187fbb2a1fa8ff.jpg20230823_193241.thumb.jpg.0fb77d14ac12c7dd1ac833289e9fdf20.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки знаю, вентилятор обдуву не має відношення до роботи компресора.

а перевіряли реле високого / низького тиску фреону. в мене вони стоять в такому циліндрі біля випарника ??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Nazariy сказал:

наскільки знаю, вентилятор обдуву не має відношення до роботи компресора.

а перевіряли реле високого / низького тиску фреону. в мене вони стоять в такому циліндрі біля випарника ??

Перевіряв показники датчика.

про реле перший раз чуюScreenshot_20230825-152321_PyClip180.thumb.jpg.16a08739484b0edc0f74a778f0411302.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Wladimir сказав:

Перевіряв показники датчика.

про реле перший раз чую

не знаю як там на третьому мегані, але на всіх навіть звичайних кондиціонерах є таке, в моїй лагуні 1 є, то може і у вас також. сигнал на запуск компресора мав би проходити через цей захист. якщо якийсь контакт реле просто заклинив, тоді сигнал не проходить. комп'ютер цього не покаже, бо реле механічний елемент ніяк не пов'язане з ним. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

датчик забортной температуры работает корректно?
Если он не исправен - компрессор тоже не запустится.
На 2 мегане можно было запустить компрессор подав питание на муфту. Она подключала компрессор, и шел холодный воздух.
Если так - тогда уже проверяли предохранитель в блоке под капотом, датчик давления, ну и потом уже вспомнили про датчик температуры, где и была проблема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.09.2023 в 13:28, Wladimir сказал:

Знімав- перевіряв датчик 1ї швидкості вентилятора. Опір дзвониться, все ок.

Думаю все ж таки прийдеться компресор міняти, але то вже в наступному році....

Може спочатку по нормальних діагностів що вони глянули, що б точно встановити що вийшло з ладу.. 

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі в тему кондиціонеру, ото в мене він якось слабо дув вище +10 градусів, так ось я ж таки доїхав на сервіс. Мені там перезаправили кондиціонер, добавили мастило короче все як треба, так тепер дує як з холодильнику.

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене походу треба теж дозаправлять бо коли було жарко влітку з рефлектора було 9 градусів але за бортом було +35.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз


×
×
  • Створити...