Jump to content

Кочевник

Members
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Кочевник

 1. Ні, неточно. Я спитаю завтра в сусідів, на чому я їжжу.
 2. Віталік періодично натякає на бограч. Однак нарід розбігся, кожен в своїх справах копирсається.
 3. За 2 роки користування оригінальними килимками жодної названої проблеми не відчув.
 4. Автомобили Renault после 2022 года не поедут быстрее 180 км/ч Еще год назад аналогичную меру ввела компания Volvo, объясняя ее заботой о безопасности. Сейчас все новые автомобили Volvo, вне зависимости от модели и мощности, имеют неотключаемый ограничитель скорости, настроенный на 180 км/ч. Теперь о таком же решении объявила компания Renault. Первой моделью с ограничением скорости 180 км/ч уже в 2022 году станет будущий электромобиль Renault Megane-E, пока что показанный в виде концепт-кара. Также у нового Мегана появится «автоматический ограничитель», который будет устанавливать допустиму
 5. Х3, почему хотят Х5 Я не хочу. Хочу тачку з високим кліренсом і містким багажником, як Кангу 1.
 6. Це гарна ідея. Вони можуть зробити і один килимок.
 7. Непоганий варіант, але "внутрішня" сторона оригінальних килимків зроблена з вологонепроникного покриття. В офісних килимах такого немає.
 8. Чи реально знайти гарні килимки з тканини в салон? Щось за якістю, подібною до оригіналу. Бо оригінали або космчних грошей коштують, або відсутні в продожі дешевші варіанти. Щоби килимки защіплювалися як оригінальні. Власний досвід вітається.
 9. Їх замінюють на нові або нормальні б/в.
 10. Ось таке, але виключно влітку і біля моря. Поза морем пиво не люблю.
 11. Трьохкопійчані пластикові рулять.
 12. Я памятаю, як Дід Мороз топив за фейсбук, що так круто ітдітп... Читаю, Фейсбук заблокував одну українську групу, іншу групу... Знайти в ньому нічого неможливо. До дупи той пейсбук.
 13. Залежить від версії. На старі магнітоли були ще DOS-ові програми, яких зараз не знайдеш. Але я бачив відео на Youtube.
 14. Вилізла наступна проблема. Megane 3 1.5 dCi 2011 На холодну вентилятор працює нормально. Якщо по трасі довго проїхати із увімкненим кондиціонером, обороти падають майже в нуль. Оберти вентиляторів регулюються, однак дуже слабо. На максимумі ледь відчутно потік повітря. Якщо зупинити авто, і воно постоїть хвилин 15, знову нормально починає працювати вентилятор. Пошук показав на проблему "Резистор электродвигателя вентилятора 7701209850". Однак міняти його дуже непросто. Чи можна діагностувати несправність цього вузла, не знімаючи його?
 15. В якому стані зараз М05 Київ-Одеса?
 16. Гірше те, що з седана/хетча зробили чергову Аркану, яких десятки моделей. Втратили шарм.
 17. Renault показав передсерійний електричний Mégane Поки що це екземпляр для випробувань, тому він в камуфляжній плівці Renault випробовує новинку у Франції У Renault показали передсерійні електричні версії нового покоління Mégane. Автомобілі ще приховують зовнішність, тому виїхали на дороги у камуфляжній плівці. Також повідомлені деякі технічні характеристики моделі. Команда інженерів Renault цього літа вивела на французькі дороги 30 попередньо виготовлених автомобілів Mégane наступного покоління. Після фінальних випробувань буде сформований остаточний об
 18. Дивився відоси Бразерсов. В них гарні лекала, якість гарна. Однак і потрахатися під час встановлення потрібно, щоби гарно стали.
 19. Паливна система. Конкретну помилку вкаже діагностика. В мене були проблеми з форсунками з таким повідомленням.
 20. Угу. Сьогодні знайомий перепродажник жалівся, що не може довго продати пару машин. Звідки ці плітки про здешевшення?
 21. Може проблема не з лампою, а з підвищеною напругою? В мене на Кангу років 5 від'їздили звичайні OSRAM, куплені в Розетці. На Мегані вже 2 роки ноунейм з ОККО. Вночі їзжу не менше 25% часу.
 22. Термін дії посилання сплив.
 23. Дивлячись на кількість металобрухту, що ввозять з США, стає сумно за марку Renault.
×
×
 • Create New...