Jump to content

Коля

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Солгасен,но дело было уже давно так что он еще долго после того прожил.С перепутаными ездила порядка двух месяцев.
 2. Є тут тема,я на форумі писав що можна скористатися промивкою,але на моїй практиціще ніразу вона не допогла,та із знайомих ніхто нічого позитивного не казав.Можеш знайти почитати.
 3. Ну тут уже нічого не вдієш ,я ставив замінник то це взагалі дешевше виходить десь на тисячу гривнів,але не надовго.
 4. Был перегрет.Авто чинилось после дтп и електрик неправильно подключил фишки,вентилятор не маслал.
 5. В Сценіку 2 у мене він встроєний в дмрв,тобто булька на двох волосках зчитує температуру ,а пластина під шапкою кількість повітря
 6. Уже найден к7м.Но при зондировании почвы оказалось что нужно менять мозги,проводку,под коробку он тоже 95% не стает,да и плюс стоимость его обслужывания выше.Принято решение не искать приключений и оставить все как есть.
 7. Саме ввечері хочу поглиблено почитати.Але ніде не можу знайти чи потрібно мізки міняти чи шити?
 8. Всім привіт.Зіштовхнувся з проблемою,накрився блок циліндрів на Дачії логан МСВ.Постало питання в заміні самого силового агрегата,так як блок має велику ціну точи не замінити сам двигун доречі він К7М.Далі прийшла думка про 16 клапанів.Отже може хтось міняв,підкажіть чи можливо це зробити?Що з ним ще потрібно замінити?Ну і може є ще якісь нюанси. Двигун який був:К7МН710,1.6 бензин АВТО:ДАЧІЯ ЛОГАН МСV універсал 2008р.
 9. Зняв Дмрв ,ось що побачив в середині, питання про чистку зняті (так як чистити нема що).
 10. І знову автомобіль перестав їхати.Заїхав на діагностику вісить три помилки по ДМРВ.Зняв фішку з нього машину не впізнати-правда розхід виріс майже в два рази.Сьогодні хочу попробувати почистити.Питання в наступному, чим можна це зробити?Знаю що любий механічний вплив (вушна палочка і т.д.)вбє його.
 11. Там під кришкою по пам'яті стоїть мембрана,яка час від часу рветься.Що і дає таке запотівання.
 12. Всім привіт.І знову виникла проблема,про підйомі на гору при наборі швидкості вилазить помилка чек інжекшин і машина не їде від слова взагалі(таке відчуття як з парашутом позаду їдеш).Спочатку думав на те що патрубок на інтеркуллер лопнув,але ні.Проте вчора комп'ютер все поставив на свої місця.Три помилки і всі в одну сторону ДМРВ.Сьогодні від того що не було що робити скинув фішку з ДМРВ і о чудо -поїхали.До речі він уже рік назад був замінений на замінник Магнето Мареллі.Тепер на пошуки оригіналу Сіменс.Вирішив поділитися проблемою,можливо колись,комусь допоможе. П.С. Рено Сценік 2.2006
 13. Задався питанням у покупці китайського девайса елм 327,але перед тим хотів опитати думку форумчан.Раніше десь читав що для Рено Сценік підходить версія 1.5.Можливо хтось користується таким .Покупка не дорога,але чи зможу я ним хоч щось прочитати в авто?
 14. В принципі можна ,але з нашими дорогами можна стойки на раз убити.Вони хоч якось удар зм'ягшують.Ну і самі вилітають на ура- тому і не спішу нові купувати.
×
×
 • Create New...