Jump to content

Коля

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Всім привіт.І знову виникла проблема,про підйомі на гору при наборі швидкості вилазить помилка чек інжекшин і машина не їде від слова взагалі(таке відчуття як з парашутом позаду їдеш).Спочатку думав на те що патрубок на інтеркуллер лопнув,але ні.Проте вчора комп'ютер все поставив на свої місця.Три помилки і всі в одну сторону ДМРВ.Сьогодні від того що не було що робити скинув фішку з ДМРВ і о чудо -поїхали.До речі він уже рік назад був замінений на замінник Магнето Мареллі.Тепер на пошуки оригіналу Сіменс.Вирішив поділитися проблемою,можливо колись,комусь допоможе. П.С. Рено Сценік 2.2006
 2. Задався питанням у покупці китайського девайса елм 327,але перед тим хотів опитати думку форумчан.Раніше десь читав що для Рено Сценік підходить версія 1.5.Можливо хтось користується таким .Покупка не дорога,але чи зможу я ним хоч щось прочитати в авто?
 3. В принципі можна ,але з нашими дорогами можна стойки на раз убити.Вони хоч якось удар зм'ягшують.Ну і самі вилітають на ура- тому і не спішу нові купувати.
 4. Втулки замінив десь пів року тому.Щоб перевірити їх знімав два колеса,строки стаба і пробував його крутити вверх-вниз.Прокручуються з дуже великим зусиллям і ніякого звуку взагалі нема.А от стойки не купував ,зварили з двох і закатали на токарному станку і пережали.Спочатку було все добре ,а потім почала скакати пружина ,наче опорному підшипнику прийшла пора,замінив його нічого не змінилось.Сьогодні о шостій ранку прийшла мисля попробувати стойку стаба покрутити.Зняв неї,а вона стоїть клином(на яблуку одному)надів на неї трубку туго,але пішла.Поставив стару напів живу і все пропало(всі скрипи)
 5. Стук пішов після заміни сайлентблоків.Лишився скрип,але сьогодні замінив стойку стабілізатора і все стало на свої місця.Їхав на роботу тишина.
 6. У мене вийшла отака штука зараз буду пробувати запресувати .
 7. Отакі пироги.Титанічними зусиллями тільки що випресував.Зараз буду пробувати заперечувати нового.
 8. На рахунок пива то нема питань.
 9. Не встиг толком подивитися.Приїхала дачія логан-мусив замінити задні колодки і задній підшипник.Так що толком свою не було часу подивитись.До речі з підшипником(а точніше з його розмірами) також кумедна штука,але про це не тут треба писати.Думаю завтра якщо раніше з роботи вирвусь буду до толку розбиратись.Ну якщо не вийде то уже в суботу.
 10. Вчора пізно ввечері пропустив підрамник і побачив що один з задніх сайлентблоків продавлений.Тепер на 90% впевнений що стукає саме він.
 11. Дякую за інформацію.Буду займатись.Якщо щось знайду обов'язково напишу.
 12. Буду значить закатувати рукава і пробувати.
×
×
 • Create New...