Jump to content

Putnik

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Putnik last won the day on August 16 2020

Putnik had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Personal Information

 • Auto
  Renault
 • City/State
  інше

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Та він по 750 гривень був іще в 2019 році. Я теж на нього поглядав, але взяв другий.
 2. А скільки потрібно масла в МКПП, 6-ти ступку, РМ3, 2016 р.в?
 3. Інтересно, інтересно... В мене, на РМ3, 6-ти ступка, теж почав 3-тю передачу чути. Здається, до 35-40км, а потім перестає. Або вже на 4 перехожу. ПОки що діагноз не поставив.
 4. А як ти фішку зняв? Я давив-давив на пятачок, ні більмеса не вийшло зняти... Побоявся зламати, так і залишив. Ну хорошо. А в чому ж тоді причина, що почав тупити?
 5. Дякую, Коля. Хоч мені і не хотілося, ( уже біля 500 баксів вкинув ), але теж схилявся до ДМРВ. Але ж це іще 100$ - 200$. На останньому СТО, де робив кондиціонер, сказали, що це може бути і не ДМРВ, а десь окремо сам датчик. От мені і хочеться, щоби він був окремо.
 6. Друзі, привіт!!! Покажіть мені, будь ласка, де знаходиться цей датчик температури впускного повітря? Річ ось в чім. Торком вибиває пом илку Р0096. Кар Сканер показує дві, Р0095 і Р0096. Тобто, проводку і сам цей датчик. Був на одному СТО, дивились два специ, показали в районі між датчиком ЕГР і ДМРВ. По всьому двигуну. Десь тут... В офіціалів взагалі показали на ЕГР...((( Але ж там не має датчика температури. Чи я помиляюсь? У мене К9К 656. Думаю, в 636 повинен бути там же. Може вже хто стикався з цією проблемою, і знає де він? Як вирішили проблему?
 7. Думав, думав, і вирішив. Поїхав в Полтаву, до офіціалів, на "Соллі Плюс Полтавав". Поміняв на оригінали. Жаль, не дають знаходитись рядом з авто. Але я попросив, щоби допустили до авто. І все рівно, не вдалося поговорити з майстром, який міняв амортизатори. Встиг тільки три фотки зробити. Думав цього досить, але не все видно.
 8. Раніше були тільки масляні, і нічого, комфортно було. Але коли газо-масляні краще, то напевне стоїть їх вибрати. Ну час іще єсть, будем думать. Вірніше, підходить пора обробітку землі, і посадки дач, так що думать поки що не буде коли. Це вже після посадок знову повернуся до вибору. Може щось і надумається за цей час.
 9. Друзі, потрібно визначитись, які передні стійки купувати до мого Меган 3, 2016 р.в. Одні рекомендують, Каябу, другі Монро, треті Сакс, ну і т.д. Отже, потрібно визначитись, якої фірми брати, і які, прості масляні, чи газо-масляні? І якщо можна, дайте контакти, де ви купляєте. Не хочеться попасти на підробку. Стійки, думаю, можна ж без він-кода купувати? Чи помиляюсь?
 10. Добре було би, як би і я глянув. Напевне із заклепочником я поспішив. Більш за все, заклепочник мені ті кріплення зовсім роздавить.
 11. Колеги, така історія. У мене кріплення на шторці , ну ті що фіксують штору в розтягненому стані, сидять не жорстко. Ходять туди-сюди. Хочу закрітити якось. Думаю, може отвори посверлити, штуки 3, і заклепочником заклепати алюмінієвими заклепками, щи ще щось. Але я не знаю, як повинно бути. Єсть м’які полоски, і як вони повинні стояти в оригіналі, я вроді і розумію, але не впевнений, і не хочу зробити ще хуже. Не могли ви скинути фото цих фіксаторів, бажано з двух сторін, щоби зрозуміти, як вони стоять в оригіналі. Ось що в мене наразі.
 12. Друзі, ну з назви теми видно, що хочеться. Диски на 15 дюймів. Бажано, хороше б/у, і не за всі кошти світу, оскільки на нові не тягну. Хочу на літо взути літню резину, і буде 2 компклекти резини, як і було на тих машинках, які були в мене раніше.
 13. Думаю, що да. Його ж не просто вирізали, а ще й прошили. думаю, вернули на Євро 2. А там зовсім другий викид газів. Ну я так думаю.
×
×
 • Create New...