Jump to content

Putnik

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Putnik last won the day on August 16 2020

Putnik had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Personal Information

 • Auto
  Renault
 • City
  інше

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Думав, думав, і вирішив. Поїхав в Полтаву, до офіціалів, на "Соллі Плюс Полтавав". Поміняв на оригінали. Жаль, не дають знаходитись рядом з авто. Але я попросив, щоби допустили до авто. І все рівно, не вдалося поговорити з майстром, який міняв амортизатори. Встиг тільки три фотки зробити. Думав цього досить, але не все видно.
 2. Раніше були тільки масляні, і нічого, комфортно було. Але коли газо-масляні краще, то напевне стоїть їх вибрати. Ну час іще єсть, будем думать. Вірніше, підходить пора обробітку землі, і посадки дач, так що думать поки що не буде коли. Це вже після посадок знову повернуся до вибору. Може щось і надумається за цей час.
 3. Друзі, потрібно визначитись, які передні стійки купувати до мого Меган 3, 2016 р.в. Одні рекомендують, Каябу, другі Монро, треті Сакс, ну і т.д. Отже, потрібно визначитись, якої фірми брати, і які, прості масляні, чи газо-масляні? І якщо можна, дайте контакти, де ви купляєте. Не хочеться попасти на підробку. Стійки, думаю, можна ж без він-кода купувати? Чи помиляюсь?
 4. Добре було би, як би і я глянув. Напевне із заклепочником я поспішив. Більш за все, заклепочник мені ті кріплення зовсім роздавить.
 5. Колеги, така історія. У мене кріплення на шторці , ну ті що фіксують штору в розтягненому стані, сидять не жорстко. Ходять туди-сюди. Хочу закрітити якось. Думаю, може отвори посверлити, штуки 3, і заклепочником заклепати алюмінієвими заклепками, щи ще щось. Але я не знаю, як повинно бути. Єсть м’які полоски, і як вони повинні стояти в оригіналі, я вроді і розумію, але не впевнений, і не хочу зробити ще хуже. Не могли ви скинути фото цих фіксаторів, бажано з двух сторін, щоби зрозуміти, як вони стоять в оригіналі. Ось що в мене наразі.
 6. Друзі, ну з назви теми видно, що хочеться. Диски на 15 дюймів. Бажано, хороше б/у, і не за всі кошти світу, оскільки на нові не тягну. Хочу на літо взути літню резину, і буде 2 компклекти резини, як і було на тих машинках, які були в мене раніше.
 7. Думаю, що да. Його ж не просто вирізали, а ще й прошили. думаю, вернули на Євро 2. А там зовсім другий викид газів. Ну я так думаю.
 8. Тримайтесь, друзі, тримайтесь!!!
 9. Звісно що потрібно. Набереться народу, ще й місця мало буде.
 10. Капець... Ну й намудрили французи...
 11. Нічого. Все потихеньку прийде до норми. Форум наповниться інформацією, і все розставиться по своїх місцях.
 12. Мені подобається ця ідея. Думаю, буде актуальна.
 13. Можна прикріпити щось типу баннера, з пропозицією і посиланням на регістрацію.
×
×
 • Create New...